Aktuálně Video

Pozor, sprintující zloději

"Jsme proti nim bezbranní a nevíme si rady!"

neděle 17. března 20:37 , aktualizace 20:40

Partner článku – Delta Plzeň


     Prodavači v obchodech či například obsluha čerpacích stanic v centru Plzně se potýká s novým druhem krádeží. Do provozovny vstoupí tato dvojice muže a ženy, jeden z dvojice zaměstná obsluhu, druhý si vybere zboží, popadne ho, je mu jedno, zda je vidět a dá se na útěk. Druhý z dvojice se pak motá obsluze pod nohy a brzdí možnost chycení toho druhého.
     Dle okradených prodavačů se v rolích střídají a běda, když toho druhého chtějí zadržet, začne ječet, plivat, řvát, vyhrožovat a dovolávat se občanských práv. "V tom dominuje hlavně ta ženská, ječela tak, že jsem pak byla ráda, že odešla. Využívají toho, že nemáme čas pro pár stovek volat policii. Bohužel jsou schopní přijít k nám i několikrát za den! Jsme proti nim bezbranní a nevíme si rady!" uvedla nám jedna z opakovaně okradených prodavaček.


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.