Během dvaceti minut z auta pracovní agentury zmizely desítky tisíc

Paradoxně je tedy možné, že vůz agentury vykradl jejich vlastní klient

8. března 2018 12:32 , aktualizace 12:53

Krádež

Partner článku – Mraknet

     Policisté z obvodního oddělení Rokycany vyjeli včera dopoledne k vykradenému osobnímu vozidlu Škoda Fabia, které bylo zaparkované mezi ulicemi Antonína Uxy a Kotelská v Rokycanech.
     Policisté zjistili, že dopoledne během dvaceti minut dosud neznámý pachatel bez jakéhokoliv poškození vnikl do vnitřního prostoru vozidla a ze zadní sedačky odcizil tašku, ve které byla hotovost ve výši několika desítek tisíc korun a osobní doklady včetně platební karty.
     "Policisté po přijetí oznámení vyjeli na místo, kde provedli ohledání místa činu a další úkony. Případ kvalifikovali jako podezření ze spáchání přečinu krádeže a případem se nadále zabývají a po pachateli a odcizených věcech pátrají," uvedla mluvčí policistů.
     Nám se podařilo zjistit, že vozidlo patřilo pracovní agentuře a vzhledem k vysoké kriminalitě bývalých agenturních zaměstnanců je tedy dost dobře možné, že toto vozidlo ať záměrně či náhodou vykradl právě klient některé z pracovních agentur.

Foto ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.