Bil ho pěstmi a kopal do hlavy

Devatenáctiletý mladík z Klatov byl za stejný čin již jednou odsouzen

8. listopadu 2019 12:11 , aktualizace 12:12

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Kriminalisté z oddělení obecné kriminality nyní ukončili prověřování fyzického napadení, ke kterému došlo v Klatovech dne 5. října letošního roku.

     "V době od 22.40 do 22.50 hodin, na místě veřejnosti přístupném, v prostoru parkoviště u obchodního domu v Klatovech nacházejícím se na Domažlické ulici podezřelý muž fyzicky napadl poškozeného, kterého několikrát udeřil rukou sevřenou v pěst do obličeje a nejméně dvakrát jej nohou kopl do hlavy.
     Na místo vyjeli policisté, zadrželi podezřelého devatenáctiletého muže, který měl dechovou zkoušku s výsledkem měření 1,46 promile alkoholu. U poškozeného místního jednačtyřicetiletého muže bylo naměřeno 3,02 promile alkoholu, který byl převezen k vyšetření do nemocnice a následně propuštěn,"
podrobně popsala mluvčí policie.
     Devatenáctiletý mladík z Klatov ve zkráceném přípravném řízení převzal sdělení podezření z přečinu výtržnictví, policisté také zjistili, že byl v posledních letech za stejný čin již odsouzen.

Foto: Ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…