Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Velmi rychlé zadržení pachatele

Do akce vyrazil ozbrojen plynovkou a teleskopickým obuškem

středa 10. ledna 13:23 , aktualizace 13:23

Policie Vloupání Zadržení pachatele


     V pondělí v půl třetí odpoledne vyjížděla motorizovaná hlídka bezpečnostní služby HLS do Údolní ulice v Plzni Božkově, kde z jednoho z domů elektronický zabezpečovací systém signalizoval narušení.

     Strážní během chvíle dorazili k objektu a zahájili jeho kontrolu, při které si všimli poškození vstupních dveří domu. O situaci proto informovali operátora a pokračovali v kontrole objektu. O chviličku později zahlédli podezřelého, který se z prvního patra domu pokoušel dostat po žebříku. Strážní samozřejmě muže zadrželi a předali přivolaným policistům.

     Ukázalo se, že zloděj se na vloupání pořádně vybavil. Byl u něj nalezen teleskopický obušek a plynovka, tedy expanzní zbraň. Policisté muže narozeného v roce 1981 převzali a převezli na obvodní oddělení policie k dalším úkonům.  "Případem se v tuto chvíli dále zabýváme," potvrdila nám tisková mluvčí policie.

   


 Pubec.cz

Hlavní činností firmy je zprostředkování prodeje, koupě, pronájmu a nájmu všech typů rezidenčních nemovitostí určených k bydlení nebo k rekreaci, ale též nemovitostí pro komerčním využití jako jsou výrobní areály, skladové haly, administrativní budovy a jiné.