Foto

Byli jste svědky pondělní nehody na Doubravce?

Policie žádá svědky o pomoc s objasněním sražení chodce

čtvrtek 15. dubna 13:09 , aktualizace 13:13

Nehody Pátrání

Partner článku – Mraknet

     V pondělí 12. dubna jsme informovali o dopravní nehodě, při které před po osmé hodině ráno došlo v Plzni na Masarykově třídě ke sražení staršího muže, přecházejícího přes přechod pro chodce, vozem Volkswagen Caddy jedoucím směrem do centra. Chodec při střetu a následném pádu utrpěl zranění hlavy a hrudníku.
     Na místo okamžitě vyrazili záchranáři a z místa transportovali muže narozeného v roce 1946 se středně těžkým zraněním, ale naštěstí při vědomí do Fakultní nemocnice Lochotín. Policisté podrobili řidiče dechové kontrole, která byla sice negativní, ale následně při kontrole jeho dokladů zjistili, že má vysloven zákaz řízení a za volantem tedy neměl co dělat.

      Dopravní policisté nehodu dále šetří a v rámci jejího objasnění žádají případné svědky události, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20, nebo telefonicky na č.: 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním nehody.     


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.