Foto Video

Nepochopitelný průjezd křižovatkou i jízda po přivaděči v protisměru

Přinášíme další videa bezohledných řidičů z našich silnic

úterý 12. října 18:01 , aktualizace 18:02

Doprava

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Stále častěji nám čtenáři zasílají videozáznamy bezohledných řidičů, kteří svým jednáním na silnicích ohrožují ostatní účastníky provozu. Dnes Vám ukážeme hned dva.     K prvnímu případu došlo v pondělí 27. září na křižovatce ulic Jízdecká a pobřežní u OC Plaza v Plzni, kde se řidič rozhodl, že čekat ve frontě na červenou je zřejmě pod jeho úroveň, objel před ním čekající vozidlo přes odbočovací pruh a vjel do křižovatky.
     Řidič Škody Fabia měl podle dopravních policistů štěstí, sice vyjel na červenou, ale oranžové světlo na semaforu se rozsvítí přesně při jeho vjezdu do křižovatky, takže se jízdy na červenou už nedopustil. Podle policie ale omezil řidiče, kterého takto nepochopitelně předjel a také se přitom dopustil nerespektování dopravního značení. 

     Druhý případ se odehrál v sobotu 9. října na výjezdu z Plzně směrem na Losinou, kde se na přivaděči řidič před nájezdem na dálnici rozhodl nepochopitelně otočit do protisměru. Tím se k nejbližšímu místu možného sjezdu musel vracet přibližně čtvrt kilometru, čímž samozřejmě vážně ohrozil všechny místem právě projíždějící řidiče.


 Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.