Foto

Čtyři hledaní za ani ne sedm hodin

Strážníci ze stanice Územně strážní služby v Plzni se včera činili

čtvrtek 7. listopadu 12:09 , aktualizace 13:17

Městská policie

Partner článku – Delta Plzeň

     Ačkoli je stále mnoho lidí přesvědčeno, že městská policie se zabývá pouze udělováním pokut a řešením "botiček", činnost strážníků je mnohem všestrannější a například při zajišťování hledaných osob mají opravdu vysokou úspěšnost. Hned čtyři hledané se jim včera podařilo zajistit během ani ne sedmi hodin.

     Prvního hledaného si strážníci všimli v půl druhé odpoledne v Plzni na Doubravce u křižovatky Doubravecké a Chrástecké ulice. Tvář devětatřicetiletého Plzeňana znali strážníci z policejních evidencí, a protože v nich byl veden jako osoba v celostátním pátrání, zajistili ho. 
     Hned dvojitý zásah se odpoledne povedl další hlídce při kontrole na městské charitě v Cukrovarské ulici. Zde strážníci díky perfektní místní a osobní znalosti zajistili jednatřicetiletou ženu a dvaačtyřicetiletého muže, u něhož se při prověřování ukázalo, že se nachází v celostátním pátrání.
      Stejná hlídka zajistila ještě v osm hodin večer v hale vlakového nádraží hledaného šestadvacetiletého mladíka ze severního Plzeňska. 

Všechny zajištěné osoby předali strážníci k dalším úkonům policistům na policejní oddělení.

Úvodní foto ilustrační
Foto: MP

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.