Foto

Další sražená žena na přechodu pro chodce

Jen dvacet minut po vydání článku o vzrůstajícím počtu střetů aut s lidmi, byla na Slovanech autem sražena žena

2. prosince 2021 19:13 , aktualizace 19:25

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Pouhých dvacet minut poté, co jsme vydali článek o dalších sražených chodcích (zde), včetně varování policistů o zvýšeném počtu střetů aut s lidmi, došlo v Plzni ke sražení další ženy autem. 

     Těsně po šesté hodině večer došlo v Částkově ulici v Plzni k dopravní nehodě, když řidička středního věku vjíždějící s vozem Citroen na kruhový objezd u Galerie Slovany přehlédla na přechodu pro chodce jdoucí starší chodkyni a srazila jí.
     Sražená žena utrpěla při nehodě zranění, a tak na místo krom policistů vyjeli i záchranáři. Ti si ženu převzali do péče a po ošetření jí transportovali do nemocnice. "Ženu narozenou v roce 1956 jsme transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli nám záchranáři. Naštěstí by žena neměla být zraněna vážně.
     Okolnosti střetu na místě šetří policisté, požití alkoholu bylo u obou žen vyloučeno dechovými zkouškami. Místo nehody je nyní již průjezdné bez komplikací.


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.