Foto

Muž pojídal odpadky

Cizinec nakonec skončil v péči psychiatrů

6. června 2019 14:19 , aktualizace 18:37

Městská policie

Partner článku – Avalon Wellness

     Dnes ráno vyjížděli strážníci městské policie v Plzni do Husovy ulice k neobvyklému případu. Původně mělo jít o zásah na muže vyhazujícího odpadky z kontejnerů. 
     Když ale přijeli strážníci na místo, zjistili, že nejde o výtržníka, jak se oznamovatel domníval. Muž se velice zaujatě probíral na zemi ležícími odpadky a občas nějaké i pojedl. Na dotaz strážníků zprvu nereagoval a pak jediné, co byl schopen říci, bylo jak se jmenuje a odkud pochází.
     Pokus strážníků muži zabránit ve snídání odpadků, ho značně rozrušil, neustále se přesouval z místa na místo, okusoval si nehty, dokonce se začal třást, až po chvíli se uklidnil, vrátil se k probírání v odpadcích a bohužel i k jejich konzumaci. Strážníci tedy usoudili, že případ není pro ně, ale spíše pro psychiatra a zavolali záchranáře. Záchranáři si jednačtyřicetiletého Poláka převzali do své péče a odvezli ho k odbornému vyšetření do na psychiatrickou kliniku do zdravotnického zařízení.Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.