Foto

Díky Patriku, Mikuláši a Petře, jste frajeři!

Klukům poděkovali policisté i třiaosmdesátiletý muž

pátek 17. září 12:11 , aktualizace 12:19

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Rodiče tří chlapců si bezesporu zaslouží gratulaci k tomu, jak své potomky vychovali a kluci samotní pak velké poděkování. Tři kamarádi z Gymnázia a obchodní akademie Mariánské Lázně, dvanáctiletí Patrik Nghiem, Mikuláš Prinz s jedenáctiletý Petr Smutný cestou ze školy nalezli v místním parku profesionální videokameru. Chlapci neváhali ani vteřinu a videokameru odnesli na místní policejní obvodní oddělení.
     Díky poctivosti kluků pak druhý den mohli policisté předat nepoškozenou videokameru v hodnotě několika desítek tisíc korun třiaosmdesátiletému majiteli z jedné menší obce na Nymbursku, který je v současné době v Mariánských Lázních na rekreaci.
     „Vůbec jsme nepřemýšleli nad tím, že bychom si kameru nechali. Víme, že v podobných případech se má věc odnést na policii, takže jsme tam rychle šli,“ shodla se trojice kluků. Počínání chlapců policisté ocenili přímo ve škole, kam jim přišli poděkovat a odměnili je předměty s policejní tématikou. „Mladíkům velice moc děkuji, že se zachovali tak, jak se zachovali a kameru mi vrátili. Moc si toho vážím!“ vzkázal pak po policistech třiaosmdesátiletý muž.

Foto PČR

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!