Foto

Čtrnáctiletá dívka vyhrožuje sebevraždou

Policie intenzivně pátrá po teprve čtrnáctileté Miroslavě Horvátové

neděle 24. října 19:30 , aktualizace 20:08

Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Čtrnáctiletá dívka byla v pondělí 18. října převezena z Chebu do organizace SOS Sluníčko v Karlových Varech. V pátek 22. října pak odešla společně s několika dalšími dětmi na dětské hřiště nacházející se u panelových domů ve Svatošské ulici, po chvíli se ale dala z hřiště na útěk a pečovatelce, která ji sledovala, se ztratila z dohledu.
     Dnes byl v pokoji pohřešované dívky nalezen schovaný dopis, ve kterém psala o svých problémech a také možné sebevraždě. Z tohoto důvodu je podle policistů dívka v ohrožení života. 

Miroslava Horvátová

Datum narození: 4.6.2007
Pátrání vyhlášeno: 23.10.2021
Bydliště:  okres Chomutov, momentálně SOS Sluníčko v Karlovy Vary
Státní příslušnost: Česká republika
Výška: 158 až 160 cm
Zdánlivé stáří: 15 až 16 let

Podrobný popis:
     Dívka měří přibližně 160 centimetrů, má hnědočerné rovné vlasy po ramena. V době útěku z dětského hřiště na sobě měla černou koženkovou bundu do pasu, melírované elastické šedobílé tepláky, černobílé sportovní boty a v uších má výrazné kruhové náušnice.

     Policie žádá, aby lidé, kteří získají jakékoli informace o dívce, volali na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obrátili na nejbližší policejní služebnu.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!