Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dvanáctiletou dívku na koloběžce srazil autobus

Dopravní nehoda zcela zablokovala dopravu na Americké třídě v Plzni

Autor: Karel Aleš pondělí 4. března 17:40 , aktualizace úterý 5. března 08:31

Doprava Nehody

Partner článku – Vyresme.cz


     Dnes před pátou hodinou odpoledne došlo na Americké třídě v Plzni u křižovatky s ulicí V Šipce k dopravní nehodě, během které autobus značky Mercedes srazil dvanáctiletou dívenku na koloběžce.

     Podle svědků jel řidič autobusu po Americké třídě směrem ke Klatovské, když mu náhle z chodníku z pravé strany přímo do cesty vjela malá dívka na koloběžce. Řidič dle všeho již neměl šanci zareagovat a autobus do holčičky narazil, přičemž hlavou rozbila jeho čelní sklo a spadla na silnici.

     K nehodě vyjely všechny záchranné složky. Policisté zajistili prostor, hasiči poskytli dívce předlékařskou péči a poté si jí do péče převzali záchranáři, kteří ji po ošetření transportovali do nemocnice. "Dívka narozená v roce 2012 byla pravděpodobně s lehčím zraněním k vyloučení závažnějšího zranění transportována do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     Okolnosti nehody na místě šetří policisté, zatím je možné pouze uvést, že u řidiče bylo požití alkoholu vyloučeno dechovou zkouškou.

     Nehoda na přibližně půl hodiny uzavřela Americkou třídu a zkomplikovala tak dopravu v centru, kdy kolony trolejbusů a autobusů stojí daleko na obě strany. Přibližně po půl hodině byl zprůjezdněn směr od Klatovské třídy.


 


Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.