Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Policisté museli zastřelit divočáka, který napadl a vážně zranil muže

Zraněného do nemocnice transportoval vrtulník LZS

Autor: Karel Aleš neděle 7. dubna 20:27 , aktualizace 22:00

Zvířata

Partner článku – Express servis


     Dnes v podvečer v Blovicích napadlo a vážně zranilo divoké prase muže. Mělo se jednat o divočáka chovaného na pozemku zraněného.
     Vzhledem k rozsahu zranění muže na místo vyjížděli záchranáři nejen pozemní cestou, ale letěl i vrtulník letecké záchranné služby z letiště v Líních.

     Jednotka dobrovolných hasičů Blovice zajistila místo pro přistání vrtulníku v prostoru hřiště Sokolovny Blovice.

     "My jsme z místa letecky transportovali asi pětatřicetiletého muže se středně těžkým zraněním na Akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     "Krátce po šesté hodině večer jsme přijali oznámení, že se v obci pohybuje agresivní divoké prase. Na místo vyjela policejní hlídka, která zvíře, jež bezprostředně ohrožovalo život a zdraví osob, útočilo a vážně zranilo muže narozeného v roce 1990, za použití služební zbraně zneškodnila," doplnila mluvčí policie s tím, že policisté se případem dále zabývají a zjišťují další okolnosti.

Foto: hasiči, PČR

 


Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.