Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Z kamionu na dálnici za jízdy vypadla žena - aktualizováno

Policie šetří včerejší naprosto neuvěřitelnou událost na dálnici D5

Autor: Jana Holá čtvrtek 4. dubna 09:15 , aktualizace 10:21

Dálnice Doprava Nehody

Partner článku – Express servis


    Včera kolem půl třetí odpoledne došlo na 131. kilometru dálnice z Rozvadova na Plzeň na úrovni Mlýnce k naprosto neuvěřitelné události, během které za jízdy z kabiny kamionu vypadla žena.

    Na místo vyjely všechny záchranné složky a ženu, která s obrovským štěstím pád na dálnici přežila, si do péče převzali záchranáři. 
    "Spolujezdkyni z kamionu narozenou v roce 1980 jsme se středně těžkým poraněním a při vědomí transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice  Plzeň," uvedli nám záchranáři.

    Jak k této kuriózní nehodě došlo včera popsala tisková mluvčí policie: "Řidič nákladní soupravy narozený v roce 1976 jel ve směru od Rozvadova na Prahu, kdy na 131. kilometru došlo z nákladní kabiny vozidla k vypadnutí spolujezdkyně narozené v roce 1980, která údajně podle prvotních informací chtěla za jízdy sebrat blíže nezjištěný předmět ležící na silnici. Řidič soupravy měl proto s nákladním vozidlem v jízdě zpomalit, ale přesto došlo k vypadnutí ženy a k jejímu následnému zranění."

     Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku na alkohol, u spolujezdkyně byl vyžádán odběr krve. Přesné okolnosti celé události jsou předmětem dalšího šetření.

Aktualizujeme:

     Krátce po vydání článku nás policisté informovali, že získali nové informace a k události došlo trochu jinak, než se původně včera domnívali. Ženě v kamionu upadl mobilní telefon na schůdky u dveří. Když se ho snažila najít a sebrat, pootevřela dveře a z vozidla vypadla.

Foto PČR

Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.