Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Tragická dopravní nehoda, žena zemřela na místě

Ženě se již pomoci nedalo a hasiči museli její tělo vyprostit z vraku vozu

Autor: Petr Novák středa 29. května 20:36 , aktualizace pondělí 3. června 09:06

Doprava Nehody Smrt

     Včera večer před půl devátou došlo u Chříče, což je obec ležící v severovýchodní části okresu Plzeň-sever asi deset kilometrů východně od Kralovic, k velice vážné dopravní nehodě, během které narazilo osobní auto do stromu.

     Z místa bylo hlášeno vážné zranění dvou osob, takže k nehodě vyjížděly nejen všechny pozemní záchranné složky, ale letěl i vrtulník letecké záchranné služby z letiště v Líních.

      Bohužel řidičce se již pomoci nedalo. "Náš lékař musel na místě konstatovat smrt ženy středního věku. Muže narozeného v roce 1994 jsme transportovali letecky se středně těžkým zraněním na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedli záchranáři. 

     "Profesionální hasiči z Plas i dobrovolné jednotky z Kralovic a Zvíkovce zasahovaly u dopravní nehody jednoho osobního auta, které narazilo do stromu. Jedna osoba byla transportována do nemocnice záchranáři. Druhé již nebylo možné pomoci a hasiči tak vyprošťovali pouze tělo," doplnili informace hasiči.

     "Řidička narozená v roce 1970 jela s osobním vozidlem Volvo ve směru od Chříče na Holovousy, kdy zřejmě nepřizpůsobila rychlost vozidla při průjezdu levotočivé zatáčky a skončila v levém silničním příkopu, kde narazila  bokem vozidla do vzrostlého stromu.
     Řidička při dopravní nehodě utrpěla zranění, kterým na místě podlehla. Společně s řidičkou ve vozidle cestoval spolujezdec narozený v roce 1994, který byl zraněn a převezen k lékařskému ošetření. U zemřelé byla nařízena soudní pitva. Přesnou příčinou a veškerými okolnostmi dopravní nehody se zabývají kriminalisté z územního odboru Plzeň venkov,"
popsala nehodu mluvčí policie.

Foto: HZS