Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidič osobního vozu nedal na mostě přednost nákladnímu

Na místě zasahovaly všechny záchranné složky, řidič měl ale štěstí a z nehody nakonec vyvázl pouze s lehkým zraněním

Autor: Petr Novák čtvrtek 15. února 15:27 , aktualizace 15:31

Doprava Nehody


     Dnes po poledni došlo na silnici č. 187/II u Mokrosuk k dopravní nehodě, během které se střetlo osobní auto s nákladním. 
     Na místě zasahovaly všechny záchranné složky.

     Záchranáři si převzali jednoho zraněného muže, zatímco hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření. "Muž narozený v roce 1979 utrpěl lehčí zranění a transportovali jsme ho do nemocnice v Sušici k dalšímu ošetření," doplnila mluvčí záchranářů.

     "Řidič osobního vozidla Renault Clio narozený v roce 1979 jel ve směru jízdy od Hrádku u Sušice na obec Puchverk. Podle dosud zjištěných informací nedal na mostě v místě zúžení přednost protijedoucímu nákladnímu vozidlu, které řídil muž narozený v roce 2000 a došlo ke střetu. Následkem toho poté ještě narazil řidič osobního vozidla do zábradlí mostu," uvedla nám mluvčí policie s tím, že požití alkoholu před jízdou bylo u obou řidičů vyloučeno provedenými dechovými zkouškami a příčinou i okolnostmi dopravní nehody se policisté nadále zabývají.

Foto HZS

 


 Remont-car

Moderní multiznačkový autoservis s důrazem na kvalitu služeb a moderním pracovním prostředím Diagnostika Servis | Odtah | Likvidace pojistných událostí | Další služby