Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidič se zřejmě plně nevěnoval řízení

Záchranáři si do péče převzali dvě děti

Autor: Karel Aleš pondělí 11. března 13:09 , aktualizace 13:12

Doprava Nehody


     V sobotu po půl šesté odpoledne došlo 
na silnici I/20 ve směru na Kasejovice k dopravní nehodě tří osobních vozů. Z místa bylo hlášeno několika osob včetně dětí, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili prostor nehody, provedli protipožární opatření a zlikvidovali uniklé provozní kapaliny, zatímco záchranáři si do péče převzali dvě malá děvčata, kterým hasiči pro zmírnění traumatu z nehody věnovali plyšové dráčky záchranáčky.

     "Dívky narozené v roce 2016 a 2013 jsme s lehčími zraněními transportovali do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     "Řidič narozený v roce 1999 jel s vozidlem Škoda Rapid od Nepomuku na Životice, zřejmě se plně nevěnoval řízení svého vozidla a narazil do zadní části před ním zastavujícího vozidla Škoda Octavia, které  řídila řidička narozená v roce 1983. Toto vozidlo bylo vlivem nárazu odraženo do před ním zastaveného vozidla Toyota, které řídil řidič narozený v roce 1963.
     Dechové zkoušky u řidičů byly negativní a veškerými okolnostmi se zabývají policisté z územního odboru Plzeň venkov,"
 popsala nám nehodu tisková mluvčí policie.

Foto: KP, hasiči

Le Fleur

Děláme moderní svatby, akce a další oslavy. Zajistíme vám květinovou výzdobu, ale také doplňky a další dekorace. Dodáváme kytky do kaváren, pokojovky do firem a rozvážíme vázané květiny a drobné dárky po Plzni a okolí. Vytvoříme pro vás také smuteční vazbu.