Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet vozů na Borských polích

Nedání přednosti skončilo zraněním spolujezdkyně

úterý 5. září 08:58 , aktualizace 10:38

Nehody

Partner článku – www.sjednejto.cz


     Dnes před půl devátou ráno došlo v Plzni na křižovatce U Nové Hospody x Podnikatelská k dopravní nehodě, při které se střetl osobní vůz s dodávkou.

     Podle informací z místa jel starší řidič s vozem Škoda Roomster Podnikatelskou ulicí a nedal přednost Fordu Transit jedoucímu po hlavní komunikaci ulicí U Nové hospody.

     Z místa bylo hlášeno zranění spolujezdkyně ze Škody, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali zraněnou ženu a po ošetření na místě jí transportovali do nemocnice.

     Policisté v současné chvíli okolnosti nehody šetří, zatím je možné pouze uvést, že dechové zkoušky na alkohol měli oba řidiči negativní.

     Křižovatka je s opatrností průjezdná.

Aktualizace: 

     "Dnes v 08:15 jel v Plzni v ulici Podnikatelská sedmasedmdesátiletý řidič s osobním vozidlem tovární značky Škoda Roomster. Na křižovatce nedal přednost v jízdě vozidlu tovární značky Ford Transit třiapadesátiletého řidiče a došlo ke střetu. Zranění utrpěla spolujedoucí žena z vozidla Roomster," doplnila tisková mluvčí policie.. 


 


www.sjednejto.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!