Do ležícího muže na zemi kopal

Rvačku dvou mužů na ulici v centru Plzně ukončili strážníci

6. prosince 2019 12:25 , aktualizace 12:42

Cizinci Městská policie Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Strážníci hlídkující v Tylově ulici v Plzni si včera kolem půl druhé odpoledne všimli rvačky dvou mužů a okamžitě vyrazili zasáhnout. "Ve chvíli, kdy se naši strážníci dostali k zápasícím mužům, jeden ze soků již ležel na zemi a druhý do něj opakovaně kopal. Strážníci od sebe oba muže oddělili, útočníka zajistili, zraněnému devětatřicetiletému muži poskytli pomoc a přivolali záchranáře," popsala mluvčí strážníků.
     Zraněného muže, který krvácel z nosu i úst, záchranáři po ošetření na místě museli transportovat na chirurgickou ambulanci Fakultní nemocnice Lochotín.
     Třiačtyřicetiletý útočník, podle našich informací Polák, se poté snažil strážníkům vysvětlit, že muže napadl a zkopal, protože ten ho měl prý před nějakým časem okrást. Zraněný byl Čech.
     Věc si poté k došetření převzala Policie ČR.

Foto ilustrační


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.