Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Dodávka osobní vůz odhodila na semafor

Viník nehody se dvěma zraněnými jel na červenou

26. října 2019 15:49 , aktualizace 17:48

Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes před devátou hodinou dopoledne došlo na křižovatce Klatovské třídy a Husovy ulice ke střetu dodávky Iveco a osobního vozu Seat Ibiza.
     Dodávka jedoucí po Klatovské třídě směrem od Bor zleva narazila do Seatu Ibiza, vyjíždějícího ze Smetanových sadů a odmrštila ho na sloup semaforu pro chodce, který se vyvrátil.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, zranění utrpěl řidič dodávky i řidička Seatu a oba byli transportováni do nemocnice.
     "Příčinou nehody byla jízda dvacetiletého řidiče dodávky na červenou. Dechové zkoušky byly u obou řidičů s negativním," uvedla tisková mluvčí policie.
     Nefungující světelnou signalizaci v krátké době zprovoznili technici PMDP.


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.