Foto

Domažlickou v Plzni zcela uzavřela dopravní nehoda

Naboural auta v koloně a poté ještě vletěl do vystavených dodávek autosalonu

15. července 2021 16:59 , aktualizace 17:40

Partner článku – Klimahome

     Dnes odpoledne po čtvrté hodině došlo v Plzni na Domažlické třídě k dopravní nehodě. Dle informací z místa vozidlo Audi, jedoucí směrem do centra, narazilo do před ním jedoucí Škody Fabia, kterou náraz ještě odhodil na Opel Zafiru. Poté Audi přejelo do protisměru, vyjelo z vozovky, překonalo příkop a pokračovalo dále po travnatém pásu, kde prorazilo oplocení a narazilo do vystavených, zcela nových dodávek značky Mercedes.
     Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky. Ukázalo se, že ve vozidle Audi jel řidič narozený v roce 1984 sám a podle svědků měl mít nějaký záchvat. Uváděli, že muž měl pěnu u úst a zmítal sebou. Hasiči řidiče z vozu vyprostili na páteřové desce a předali záchranářům, kteří ho transportovali do nemocnice.
     Po dobu zásahu byl provoz na Domažlické zcela uzavřen, takže se samozřejmě okamžitě začaly tvořit dlouhé kolony.  Nehodu na místě šetří policisté, zatím můžeme uvést pouze to, že všichni řidiči měli test na přítomnost alkoholu negativní.

17.20 h Domažlická již průjezdná


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.