Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dopravní nehoda v sadech Pětatřicátníků

Na místě zasahují všechny záchranné složky

Autor: Petr Novák pondělí 8. dubna 07:55 , aktualizace 09:09

Doprava Nehody


      Dnes ráno před půl osmou došlo v Plzni na křižovatce Palackého a sady Pětatřicátníků k dopravní nehodě, během které dodávka Renault rozvážející uzeniny najela do zábradlí u chodníku, prorazila ho a zůstala na něm viset. Odlétající kusy zábradlí poškodily i blízkou budovu.

      Na místo vyjížděly všechny záchranné složky.

     Jen díky obrovské náhodě a velkému štěstí na tomto frekventovaném místě v době nárazu po chodníku nikdo nešel, takže vyjma řidiče nebyl nikdo zraněn.

     Záchranáři si do péče převzali řidiče, který dle všeho utrpěl epileptický záchvat.
     "Záchranáři na místě ošetřili muže narozeného v roce 1952 který, pravděpodobně z důvodu zdravotní indispozice boural do zábradlí v malé rychlosti. Po ošetření byl transportován na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Hasiči zajistili místo nehody a pomocí sorbentu zlikvidovali unikající provozní kapaliny.

     Nehodu na místě šetří policisté, čekáme na jejich zprávu a po obdržení informace doplníme.

Aktualizace:

     "Podle zjištěných skutečnosti jel řidič dodávky narozený v roce 1952 ve směru od Karlovarské třídy do centra, kdy z důvodu zdravotní indispozice vyjel mimo vozovku a došlo ke střetu se zábradlím. Alkohol byl na místě vyloučen dechovou zkouškou. Policisté se nehodou nadále zabývají," doplnila mluvčí policie.

Foto Hasiči a KP

 


Remont-car

Moderní multiznačkový autoservis s důrazem na kvalitu služeb a moderním pracovním prostředím Diagnostika Servis | Odtah | Likvidace pojistných událostí | Další služby