Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet osobního vozu s dodávkou

Dopravní nehoda komplikuje provoz ve Hřbitovní ulici

Autor: Jana Holá čtvrtek 30. května 13:43 , aktualizace 13:43

Doprava Nehody

Partner článku – Pekelný ostrov


     Dnes po půl jedné odpoledne došlo na křižovatce ulic Hřbitovní a Mohylová v Plzni k dopravní nehodě, během které se střetla dodávka Volkswagen a osobní vůz Mazda.

     Z místa bylo hlášeno zranění, takže k nehodě okamžitě vyjeli záchranáři, policisté i hasiči. Záchranáři na místě nehody ošetřily řidiče Mazdy, ale jeho stav naštěstí nevyžadoval transport do nemocnice. 

     Hasiči zajistili prostor nehody, provedli protipožární opatření a za pomoci sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny.

     Podle informací z místa řidič dodávky Volkswagen jedoucí z Mohylové ulice do areálu firmy Elfetex nedal přednost zprava osobnímu vozu Mazda jedoucímu po Hřbitovní od Rokycanské. 

     Okolnosti nehody a její přesnou příčinu nyní na místě šetří policisté, zatím je možné pouze uvést, že požití alkoholu bylo u řidičů vyloučeno dechovými zkouškami.

     Nehoda částečně blokuje křižovatku, místo je však s opatrností průjezdné. 

Pekelný ostrov

První červencový víkend proběhne na ostrově v Holýšově již jedenáctý ročník rockového open air festivalu Pekelný ostrov. Vše začne již ve čtvrtek 4. července v podvečer Warm up party, na kterou je pro všechny vstup zdarma.