Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dopravní nehoda na křižovatce u Horní Břízy

Pozor, silnice z Plzně do Plas je v tuto chvíli neprůjezdná

pondělí 20. listopadu 15:34 , aktualizace 19:24

Doprava Hasiči Nehody Policie Záchranáři


     Dnes kolem třetí hodiny odpoledne došlo k dopravní nehodě na silnici 27 vedoucí z Plzně na Most. U odbočky do Horní Břízy se střetla dvě osobní vozidla a jedno z nich skončilo mimo vozovku.
     Z místa bylo hlášeno zranění jedné osoby, takže k nehodě vyjížděly všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili prostor, provedli protipožární opatření, jednu osobu předali do péče záchranářům a také se postarali o psa, který cestoval v jednom z havarovaných vozů. Komunikace je v tuto dobu neprůjezdná.

     "Žena narozená v roce 1958 utrpěla lehčí zranění a je transportována k dalšímu ošetření do Fakultní nemocnice Plzeň Bory," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     Nehodu na místě šetří policisté, čekáme na jejich zprávu a po obdržení informace doplníme.

Aktualizace:

16:01 - silnice je již průjezdná     

     "Řidič narozený v roce 1947 jel s osobním vozidlem značky Porsche po silnici I. třídy č. 27 ve směru od Plzně na Kaznějov, kdy v prostoru křižovatky u Horní Břízy došlo ke střetu s automobilem značky Renault Clio řidičky narozené v roce 1958 jedoucí od Horní Břízy na Kaznějov. Řidička z vozu Renault utrpěla při střetu zranění a byla převezena k lékařskému ošetření do zdravotnického zařízení. Dechové zkoušky u obou řidičů byly negativní a škoda byla předběžně vyčíslena na částku 860 tisíc korun," doplnila tisková mluvčí policie s tím, že přesná příčina nehody je stále v šetření.


 


Spa & Wellness Hotel Čajkovskij****

Spa & Wellness Hotel **** Vám přináší komplexní lázeňské a wellness služby - jsme certifikovaný lázeňský hotel s originální vřídelní vodou. Nabízíme komfortní ubytování v pokojích a apartmánech s veškerým luxusem. Můžete u nás zakoupit výhodné wellness balíčky či vouchery jako dárek pro Vaše blízké