Foto

Ocelové pruty osmnáctiletého mladíka probodly na šesti místech těla

Mladý muž měl probodnuté břicho, pánev a stehna, v kritickém stavu ho do nemocnice transportoval vrtulník LZS

úterý 22. března 09:02 , aktualizace 09:28

Cizinci Hasiči Záchranáři Záchrana života

Partner článku – D.S.D. METAL plus

     Všechny záchranné složky včetně vrtulníku LZS včera po desáté dopoledne vyrážely do Chebu, kde došlo k naprosto šílenému pracovnímu úrazu.
     Co se přesně stalo nám popsal svědek: "Během probíhajících prací zde došlo k uvolnění ocelového lana držícího armaturu, následkem čehož asi šest nebo sedm přibližně půl centimetrů tlustých kovových drátů jednoho z dělníků na několika místech probodlo."
     Teprve osmnáctiletému Moldavanovi dráty propíchly břicho, pánev a stehna, čímž byl znehybněn na lávce, na které před tím pracoval.

     Hasiči museli pomocí hydraulických nástrojů dráty odstřihnout, aby bylo možné s mladíkem manipulovat, a poté ho transportovali na nedaleké hřiště, kde mezitím připravili prostor pro přistání záchranářského vrtulníku.
     "Zraněný muž byl v celkové anestezii napojený na umělou plicní ventilaci letecky transportován na Emergency Fakultní nemocnice v Plzni," uvedla nám tisková mluvčí Letecké záchranné služby.

     Jak k takto děsivému pracovnímu úrazu mohlo dojít nyní zjišťují policisté. "Případem zranění muže narozeného v roce 2003 se zabýváme a v současné chvíli zjišťujeme veškeré okolnosti," řekl nám tiskový mluvčí hasičů.

Foto HZS


D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.