Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Další auto skončilo ve stromě

Druhá dopravní nehoda během které vůz narazil do stromu během pouhé hodiny

Autor: Karel Aleš středa 10. dubna 10:42 , aktualizace 14:36

Nehody

Partner článku – www.rb.cz


     Dnes o půl desáté dopoledne došlo na silnici II/192 mezi Petrovicemi nad Úhlavou a Bystřicí nad Úhlavou na Klatovsku k dopravní nehodě, během které osobní vozidlo Škoda Octavia vyjelo ze silnice a narazilo do stromu.

     Z místa bylo hlášeno zranění muže, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, zatímco zraněného si do péče převzali záchranáři. "Z místa nehody transportujeme asi pětatřicetiletého muže s lehkým zraněním do nemocnice v Klatovech," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     Okolnosti nehody na místě šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Řidič narozený v roce 1989 jel s vozidlem Škoda Octavia ve směru jízdy od Bystřice na Úborsko. Podle dosud zjištěných informací při projíždění pravotočivé zatáčky vyjel z dosud nezjištěných příčin vlevo mimo komunikaci, kde čelně narazil do stromu. Řidič byl převezen k lékařskému ošetření. Na místě se odmítl podrobit dechové zkoušce, následně se v nemocnici podrobil lékařskému vyšetření a odběru krve ke zjištění, zda nebyl během jízdy ovlivněn alkoholem. Příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření," doplnila mluvčí policie.


Jedná se tak dnes již o druhou nehodu s téměř stejným průběhem, o první jsme informovali v článku:

Auto řízené řidičkou narazilo do stromu

Auto řízené řidičkou narazilo do stromu

10. 04. 2024, 09:57, aktualizace 10. 04. 2024, 14:35

K dnešní dopolední dopravní nehodě vyjely všechny záchranné složky


www.rb.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 4 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!