Foto

Druhý čelní střet během hodiny

Již druhá vážná nehoda zablokovala provoz na hlavním tahu z Plzně do Klatov

úterý 21. června 17:02 , aktualizace 17:02

Doprava Nehody

Partner článku – T2 Reality

      Dnes v půl jedné odpoledne došlo na hlavním tahu z Plzně na Klatovy již k druhé vážné dopravní nehodě během necelé hodiny. Zatímco k prvnímu čelnímu střetu vozidel došlo u Švihova a informovali jsme o něm v článku Při čelním střetu byli vážně zraněni tři lidé, k této nehodě došlo mezi Horní Lukavicí a Přešticemi. 

       I k této nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči museli z vraku jednoho z vozů vyprostit zaklíněného zraněného, zajistit místo události a provést protipožární opatření. Záchranáři si do péče převzali dvě osoby. "Středně těžce poraněného muže narozeného v roce 1958 a lehce zraněnou ženu narozenou v roce 1987 transportujeme do Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.

       Silnice I/27 byla i v tomto úseku uzavřena a objízdná trasa je vedena přes Dolní Lukavici.

Aktualizace:

      "Od Přeštic na Plzeň jel s vozem Škoda Octavia řidič narozený v roce 1958, který z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozem Ford Focus řízeným ženou narozenou v c roce 1987," popsala průběh nehody tisková mluvčí policie s tím, že u obou řidičů bylo požití alkoholu vyloučeno dechovými zkouškami. 
      Policisté se případem dále zabývají, úsek byl před pátou hodinou odpoledne zprůjezdněn.

Foto čtenář

T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.