Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Tři nehody komplikují dopravu na dálnici D5 mezi Rokycany a Plzní

Tři nehody během půl hodiny a několik set metrů od sebe

Autor: Karel Aleš úterý 9. dubna 09:35 , aktualizace 10:20

Dálnice Doprava Nehody


     Dnes ráno kolem osmé hodiny došlo na 65. kilometru dálnice D5 mezi Rokycany a Plzní před sjezdem na Ejpovice ke třem po sobě jdoucím dopravním nehodám, které značně komplikují provoz ve směru na Plzeň.

     K první nehodě došlo těsně před osmou a podle prvotních informací se během ní střetl kamion DAF s osobním vozem Škoda Octavia, do kterého zezadu narazil. 
     "Došlo ke střetu nákladního vozidla DAF s vozidlem osobním Škoda Octavia. Alkohol byl u obou řidičů vyloučen dechovou zkouškou. Byl sepsán euroformulář a policisté dálničního oddělení Svojkovice nehodu vyřídili v příkazním řízení na místě uložením příkazového bloku," uvedla tisková mluvčí policie.

     O chvíli později za kolonou vzniklou v souvislosti první nehodou nedobrzdil řidič osobního vozu Volvo a narazil do vozidla Audi na konci kolony.
     "I tato dopravní nehoda se obešla bez zranění a požití alkoholu bylo u řidičů vyloučeno dechovými zkouškami. Byl také sepsán euroformulář a policisté dálničního oddělení Svojkovice i tuto nehodu vyřídili v příkazním řízení na místě uložením příkazového bloku," sdělila mluvčí policie.

     K další nehodě došlo stejným způsobem a narazil při ní vůz Škoda Superb do vozu Škoda Octavia. K této nehodě museli krom hasičů a policistů vyjet i záchranáři, kteří si do péče převzali dva zraněné.
     Okolnosti této nehody policisté na místě stále šetří. Jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.     

     Provoz v místě nehod je omezen a tvoří se dlouhá kolona.

Foto Hasiči

BYTOVÝ DŮM SLOVANSKÁ

POHODLNÉ BYDLENÍ V CENTRU PLZNĚ – Výborná lokalita ve všech ohledech Projekt výstavby bytového domu na Slovanské v Plzni zúročuje výhody malé vzdálenosti do městského centra a zázemí městské čtvrti Slovany.