Foto

Dvě sražené chodkyně v centru Plzně

U Velké synagogy zasahovaly všechny záchranné složky

sobota 29. srpna 14:22 , aktualizace 16:25

Partner článku – Mraknet

     Dnes před druhou hodinou odpoledne došlo v sadech Pětatřicátníků v Plzni k dopravní nehodě, při které u Velké synagogy na přechodu pro chodce, respektive v místě určeném pro přecházení řízeném semaforem, vůz Peugeot Partner řízený ženou srazil dvě chodkyně. 
     "Řidička středního věku vyjížděla na zelenou z Palackého, chtěla jet doprava jako na Klatovskou, ale nedala přednost také na zelenou přecházejícím chodkyním," popsal nám na místě nehodu svědek. Jednalo se o ženy narozené v letech 1971 a 1976.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a asistovali záchranářům, kteří si do péče převzali obě zraněné ženy a po ošetření je transportovali do nemocnice. Na závěr museli ještě hasiči smýt krev z asfaltu.
     Policisté podrobili všechny tři účastnice nehody dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem, přesnou příčinu a okolnosti nehody dopravní policisté dále šetří. 


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.