Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

"Ten námořník mě miluje a já jeho!" tak tohle je láska za víc než sedm milionů

Žena poslala neexistujícímu námořníkovi své celoživotní úspory, pak si pro něj nabrala půjčky a nakonec ještě ukradla miliony v práci

15. září 2023 16:10 , aktualizace 16:46

Podvodníci

Partner článku – www.rb.cz


     Neustále varujeme před různými podvody na internetu, a když jsme dnes informovali o ženě, která byla schopna uvěřit tomu, že jí neznámý umírající muž odkázal půl milionu Euro, mysleli jsme, že nic horšího už být nemůže.

Omlouváme se, hluboce jsme se zmýlili. Může to být ještě daleko horší!

"Ten nádherný námořník mě miluje a já jeho!" 

     Další naivní žena naletěla na tento starý trik. Už jsme opakovaně psali o vojenském lékaři v Afganistánu, urostlém těžaři na ropném vrtu, americkém důstojníkovi v Iráku, technikovi z NASA, ale sexy námořník je prostě evergreen! Kolik žen už naletělo tomu neexistujícímu námořníkovi, který jim slíbil lásku, něhu a porozumění? 

      Žena, o které dnes informovala policie, se na internetu seznámila s údajným námořním důstojníkem, Američanem pracujícím u lodní nákladní přepravní společnosti. "Dopisovali si spolu nějaký čas a pak jí sdělil, že se bude stěhovat do České republiky, a že své věci i všechny peníze již odeslal, a tak nemůže zaplatit přepravné. Pak začala se ženou komunikovat údajná americká banka, která požadovala zaplatit různé poplatky. Žena požadované přepravné a poplatky platila," popsala nám dnes tento podvod mluvčí policie.

     Jenže tenhle případ zatím překonal vše, co jsme dosud psali. Žena totiž postupně podvodníkovi odeslala veškeré své životní úspory a poté další obrovské finanční částky, které již ale nebyly její. "Poté, co na údajné poplatky padly veškeré ženiny úspory a příjmy, vzala si i nebankovní půjčky. Nakonec žena zpronevěřila i peníze v práci," pokračovala mluvčí.

      Když ženě konečně došlo, že se stala obětí podvodu, vše oznámila policii. Částka, o kterou žena přišla, však vyrazila dech i zkušeným kriminalistům. Celkem totiž podvodníkovi odeslala více než sedm milionů korun!

     "V souvislosti s těmito případy znovu apelujeme na občany, aby byli obezřetní a chránili svoje finanční prostředky. Nenechte se zlákat vidinou zbohatnutí nebo romantického vztahu. Neposílejte žádné peníze cizincům, které osobně neznáte. Téměř všechny účty na sociálních sítích s podobnými legendami jsou falešné (lékaři, vojáci, boháči) a nemají reálný základ. Jedná se vždy o podvod," dokončila mluvčí policie.
www.rb.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 4 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!