Místo splátky výprask

Věřitelku útočník zbil pěstmi a okradl

středa 13. října 11:39 , aktualizace 11:52

Krádež Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     V noci ze soboty na neděli 10. října si muž z Klatovska domluvil schůzku se ženou, které dluží peníze, že se sejdou a on jí část dluhu splatí. Kolem půl druhé v noci se sešli na lavičce v parku u křižovatky ulic Plzeňská a M. Gorkého v Klatovech, kde začali splátku probírat, když muž náhle ženu napadl. "Sedmatřicetiletý muž ženu z Domažlicka po předchozím rozhovoru náhle shodil z lavičky a opakovaně ji udeřil pěstí," popsala tisková mluvčí policie s tím, že při pádu ženě vypadl z kapsy mobilní telefon a muž jej odcizil. "Vzal i krabičku, kterou si předtím poškozená položila na lavičku. V té měla žena uloženou finanční hotovost, zapalovače, powerbanku, nabíječku k mobilnímu telefonu a klíčenku. Poškozené tak vznikla škoda přesahující 32 tisíc korun," doplnila mluvčí policie.
     Žena při útoku utrpěla zranění, se kterým musela vyhledat lékařské ošetření. Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež a případem se dále zabývají.

Foto ilustrační


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.