Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Ježíšek naděloval hasičům i policistům

Záchranné složky pod stromečkem nalezly nové vybavení ke své práci

28. prosince 2023 19:45 , aktualizace pátek 29. prosince 14:09

Hasiči Policie

Partner článku – Alfa Tactical


     Ježíšek letos nenaděloval jen u vás doma, ale navštívil i záchranné složky. S pořádným nákladem dárků vyrazil například za dobrovolnými hasiči z Horšovského Týna.
     "Členové naší jednotky sboru dobrovolných hasičů obdrželi vánoční dárek v podobě sušící skříně na zásahové obleky, deset technických přileb MSA Gallet F2, patnáct párů rukavic Rescue Holík pro technické zásahy, tři páry zásahových bot Black Fighter, oděv proti bodavému hmyzu Sršeň a tři třívrstvé zásahové obleky GoodPro. Toto vybavení bylo zakoupeno městem Horšovský Týn za podpory Nadace Agrofert, která poskytla dotaci 50.000 korun," popsali nám s radostí hasiči.

     Pořádný dárek obdrželi i policisté z Plzeňského kraje, kteří od Krajského úřadu Plzeňského kraje a Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje do výbavy služebních vozidel dostali nové dýchací přístroje.

     Ty ochrání zdraví a životy zasahujících policistů při požárech, kam často dorazí jako první a zajišťují například evakuaci obyvatel. U nechráněných policistů totiž často došlo při vyvádění osob z hořících domů k nadýchání zplodin hoření. 


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.