Foto

Hasiči zasahovali hlavně u nehod

Auta na střeše, zaklínění lidé i hořící auto

pátek 16. února 16:39, aktualizace pátek 16. února 17:18

Partner článku – D.S.D. METAL plus

      Ve čtvrtek před sedmou ráno došlo ke střetu dvou osobních vozidel se zraněním za Osekem. Na místo vyjela jednotka PS Rokycany. Při příjezdu jednotky již na místě zasahovala ZZS. Hasiči pomohli ZZS s vyproštěním zraněné osoby z vozu. Dále jednotka provedla protipožární opatření, zasypání uniklých provozních kapalin a řídila dopravu v místě události.

     Dnes v půl desáté dopoledne vyjeli k úklidu po dopravní nehodě bez zranění hasiči z PS Střed. Bouralo se opět na známém místě na Jateční.

     Ve čtvrtek v půl desáté dopoledne vyjela jednotka PS Přeštice k dopravní nehodě se zraněním mezi obce Skočice a Horušany. Silnice byla v místě nehody silně zledovatělá. Jedno osobní vozidlo se nacházelo na střeše a blokovalo jízdní pruh a obě zraněné osoby byly již mimo vozidlo. Jednotka poskytla zraněným předlékařskou péči, provedla protipožární opatření a likvidaci uniklých provozních kapalin. Následně předala zraněné do péče záchranářům.

     Další nehoda byla těsně před druhou odpoledne. K této dopravní nehodě se zraněním vyjela do Nalžovských Hor jednotka PS Horažďovice. Osobní vozidlo se nacházelo na střeše, zraněná řidička již byla mimo vozidlo a v péči ZZS. Hasiči provedli protipožární opatření, posyp uniklých provozních kapalin a řídili dopravu v místě události.

     V pět odpoledne vyjeli hasiči Přeštic na silnici č. III/18030 ve směru na Dnešice k dopravní nehodě jednoho osobního vozu. Jednalo se o čelní náraz do stromu a nehoda byla se zraněním. Po příjezdu hasičů byl zraněný řidič již v péči ZZS.   
     Jednotka provedla protipožární opatření a usměrňovala provoz v místě události.

     Před půl osmou ráno vyjížděli hasiči k požáru osobního vozu u autokempu Annín. Zasahovaly zde jednotky PS Sušice a SDH Dlouhá Ves. Při příjezdu jednotek byl již požár v plném rozsahu, ale řidiči se naštěstí podařilo uniknout včas. Aby bylo možno uhasit motorovou část, museli hasiči použít k otevření kapoty hydraulický rozpínák.


D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.