Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Havárie kamionu vezoucího dřevo

Prorazil svodidla, převrátil kamion a rozsypal náklad kulatin

6. května 2021 12:20 , aktualizace 12:27

Nehody

     V úterý 4. května před čtvrtou hodinou odpoledne došlo na silnici mezi Caparticemi a Výhledy k havárii nákladního vozu převážejícího dřevo. "Čtyřiatřicetiletý řidič nákladního vozidla Scania s přívěsem SVAN jedoucí od Capartic na Výhledy nepřizpůsobil rychlost, při projetí pravotočivé zátočiny najel s vozidlem na pravou krajnici, kde poškodil směrový sloupek, vodící tabulky a svodidla. Poté havaroval v silničním příkopu," popsala tisková mluvčí policie.
     Havárie se naštěstí obešla bez zranění osob, požití alkoholu před jízdou u řidiče policisté vyloučili dechovou zkouškou. Celková škoda byla vyčíslena na více než čtvrt milionu korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

Foto PČR

 Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.