Foto

Tom je doma, děkujeme!

Dnes se v Úněticích ztratil drsnosrstý foxteriér, rodina je velice nešťastná

neděle 19. ledna 21:59 , aktualizace pondělí 20. ledna 07:54

Pátrání

Partner článku – Mraknet

AKTUALIZACE:  "Pán volal, že ho sestra našla o 10 kilometrů dál ve vsi a zprávu nám zavolali 5 minut od zveřejnění Vašeho článku. Děkujeme moc! Pro Toma si hned jedeme a pošleme fotku"

PŮVODNÍ ČLÁNEK

Dobrý den,
     chtěl bych Vás požádat o pomoc při hledání našeho pejska drsnosrstého foxteriéra Toma, který se dnes kolem druhé hodiny odpoledne ztratil v obci Únětice na Plzni jihu.
     Tom je bílý tříletý psík s hnědými a černými flíčky, viz fotky, které jsem Vám zaslal. Tomík je pejsek mých rodičů, kteří ho velmi milují. Je to také hrdý tatínek, má doma svou psí slečnu, se kterou mají dva potomky a samozřejmě chybí i jim.
     Projeli jsme celé okolí, přesto se nám nedaří najít. Nikdy tohle neudělal a již si s rodiči nevíme rady, proto prosíme o pomoc i Vás.
      Tomík rád skáče do auta, jakmile otevřete dveře, vždy se těší na výlet. Je to doslova člen naší rodiny. Kdyby ho někdo zahlédl nebo ho odchytil, prosím volejte nám kdykoli na telefon ....

                           Moc děkuji za případnou pomoc

                                                 Tonda


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.