Byla to jízda doslova za všechny prachy

Drahé pití, kamarádi, prostitutky a další zábava vyšla cizince hodně draho!

11. května 2018 12:27

Alkohol

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     Pořádně zamotaný případ se začal odehrávat v noci z pondělí na úterý 8. května v Plzni v Palackého ulici. Rusky hovořící cizinec se kolem druhé ráno obrátil na obsluhu baru s tím, že potřebuje přivolat hlídku policie, protože ho právě okradla romská prostitutka. Silně opilý muž tvrdil, že prostitutce zaplatil za poskytnutou službu, ale během radovánek mu byla odcizená částka asi čtyřicet tisíc korun.

     Policisté okamžitě začali informace prověřovat a po pachatelce pátrat. Vše komplikoval fakt, že pouze rusky mluvící oznamovatel měl více než dvě a půl promile a prakticky nic si nepamatoval. Policisté tedy s mužem jezdili v okolí, hledali místo kde ke krádeži mělo dojít, ale muž nebyl schopen si vzpomenout a ani přesně popsat, jak byl vlastně přesně okraden.
     Souběžně s tímto policisté začali prověřovat i kamerové záznamy, které ale ukázaly, že pohyb osob neodpovídal tomu, co cizinec udával.
     Po několika hodinách museli policisté pátrání ukončit a domluvili se s mužem, že až vystřízliví, dostaví se vše ohlásit.

     Následující den se ale muž nedostavil a tak se s ním spojili sami policisté. Cizinec se omluvil a uvedl, že v noci řádil víc než myslel, platil i za kamarády a zřejmě utrácel i za jiné služby než je pouze pohostinství a tedy, že peníze rozfofroval sám.

Foto: Ilustrační

    

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.