Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, hrozba zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Horská služba přechází na Land Cruisery

Toyoty s nesmrtelným motorem dodává záchranářům Autosalon Dajbych

19. listopadu 2019 18:29 , aktualizace 18:50

Horská služba

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Už mnoho let dodává náš partner Autosalon Dajbych Horské službě pořádná auta, která záchranářům pomáhají v jejich těžké práci.
     Do nedávna dodával Autosalon Dajbych pro potřeby záchranářů speciálně upravené vozy Land Rover Defender, kterými jezdí Horská služba na všech českých horách.
     Nyní, když byla výroba legendárních Defenderů ukončena, jako plnohodnotná náhrada byl vybrán vůz Toyota Land Cruiser, model 76 s nesmrtelným čtyřlitrovým benzínovým šestiválcem.
     I v tomto případě jde o kompletní přestavbu na míru, počínaje samotným autem, které má upravený podvozek, ochranné prvky, navijáky, šnorchl, zahrádku a další prvky, tak i vnitřních vestaveb a výbavy. Ty Autosalon Dajbych realizuje ve spolupráci s dalšími firmami.
     Celá přestavba auta vychází z denních zkušeností samotných záchranářů, se kterými se odborníci z Autosalonu Dajbych setkávají i na různých akcích jako je každoroční Mistrovství Horských služeb a probírají s nimi jejich potřeby. Díky letitým zkušenostem jsou pak schopni realizovat to nejlepší řešení tak, aby záchranářům co nejvíce pomohlo v jejich náročné službě. 


 
Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.