Foto

Jako přes kopírák...

Celostátně hledaný se vyhýbal nástupu do vězení a opilec znečištěný vlastními výkaly

7. února 2018 12:05 , aktualizace 12:20

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

Včera jsme psali o celostátně hledané osobě zdržující se na Centrálním autobusovém nádraží a pak o opilcích.

Bezdomovci u CAN

Bezdomovci u CAN

06. 02. 2018, 09:48, aktualizace 09. 04. 2018, 08:33

Celostátně hledaná žena se ukrývala mezi bezdomovci a Slovák se pokoušel nechat se přejet

     Dnes tedy můžeme pokračovat jako přes kopírák. Strážníci se včera opět vydali na kontrolu CAN, kde se jim opět podařilo zajistit osobu v celostátním pátrání. Jeden z mužů zde strážníkům nápadně připomínal osobu, po které policisté pátrají, a proto se rozhodli zkontrolovat jeho identitu. Ihned vyšlo najevo, že se strážníci nemýlili a muž již měl nástup do výkonu trestu, na který ale trochu pozapomněl.
     Dny svobody muži tak díky strážníkům skončili, protože byl předán policistům a ti ho eskortovali rovnou do věznice.

     Během dvou hodin služby pak zamířili strážníci s opilými lidmi, které sbírali v ulicích, k vystřízlivění do protialkoholní záchytné stanice.
     Jako první se klientkou tohoto zařízení stala osmapadesátiletá Plzeňanka. Hlídka si pro ni dojela na konečnou tramvaje č. 1 v Tachovské ulici, kde se povalovala po zemi. Silné alkoholové opojení jí nedovolilo udržet se jí samotné na vlastních nohách, stejně tak to nezvládala ani s pomocí strážníků.
     Druhým, kdo byl převezen k vystřízlivění, byl pětačtyřicetiletý muž, jehož strážníci dobře znají ze svých předchozích činností. Ustlal si na Mikulášském náměstí. Hlídka ho musela probudit, ale muž ve stavu v kterém byl nalezen nezvládal chůzi po svých a navíc byl značně znečištěn vlastními výkaly.

Foto: MP PlzeňBezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.