Foto

Jatka na přivaděči

Hromadná dopravní nehoda čtyř aut komplikovala výjezd z Plzně na Ejpovice

26. listopadu 2020 21:09 , aktualizace pátek 27. listopadu 09:55

Doprava Nehody Zvířata

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     K hromadné dopravní nehodě čtyř osobních vozů došlo dnes před šestou hodinou večer na přivaděči Plzeň - Ejpovice ve směru od Plzně, když za odbočkou na Červený Hrádek vozu Škoda Superb do cesty vběhlo stádo divokých prasat. 
     Řidič vozu, který prasata v mlze viděl na poslední chvíli, již nestačil zabránit střetu a minimálně čtyři zvířata smetl. Do vzniklé situace navíc najely další tři rychle jedoucí vozy, z nichž dva naštěstí neutrpěly téměř žádné poškození, ale Škoda Octavia narazila do jednoho z těl a krom poškození přední části u ní došlo také k aktivaci airbagů vozu, přičemž starší řidič utrpěl zranění.
     Na přivaděč vyjeli policisté i hasiči, kteří zajistili místo události i úklid vozovky a postarali se o zraněného řidiče, kterému přivolali záchranku. Ta pacienta po ošetření na místě transportovala do nemocnice.
     Na silnici zůstaly dva nepojízdné vozy a čtyři těla divočáků, kteří střet s vozidly nepřežili. Odstraňování nehody téměř dvě hodiny komplikovalo provoz, nyní již je místo průjezdné.

Foto Krimi-Plzeň a PČR

 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.