Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

"Chcáči" aneb dvounozí dobytci v našich ulicích

Strážníci a policisté v posledních dnech řešili hned několik, promiňte nám ten výraz, dvounohých dobytků

Autor: Karel Aleš čtvrtek 23. května 14:55 , aktualizace středa 12. června 14:26

Městská policie

Partner článku – Městská Policie Plzeň


     Včera v půl druhé odpoledne vyjížděli strážníci a policisté na pokyn operátora městského kamerového systému na tramvajovou zastávku Borský park v Plzni, kde se jeden z právě vystoupivších cestujících choval krajně prapodivně. Muž zde totiž ihned po vystoupení přímo uprostřed nástupního ostrůvku spustil kalhoty a bezostyšně začal močit.

     Strážníci muže narozeného v roce 1977 na místě zajistili, ztotožnili a jeho jednání vyřešili na místě v příkazním řízení, tedy pokutou.

     Bohužel ale, jak se ukázalo, muž si z pokuty ani případného dalšího postihu příliš nedělá a močení na veřejnosti se mu zřejmě velice líbí. Ještě týž den ve večerních hodinách totiž svůj čin zopakoval, tentokrát uprostřed silnice na Palackého náměstí, kde jeho chování natočil čtenář.


     S tímto nešvarem se bohužel obyvatelé Plzně setkávají čím dál častěji. V úterý kolem třetí hodiny odpoledne například upozornil kolemjdoucí hlídku strážníků projíždějící Americkou třídou v Plzni na muže močícího do fontánky u zastávky Mrakodrap. Strážníci proto okamžitě vyrazili situaci řešit.

    "Muži narozenému v roce 1975 bylo v dechu naměřeno 2,83 promile. Jeho přestupkové jednání s ním bylo řešeno po probuzení na protialkoholní záchytné stanici o několik hodin později," uvedla tisková mluvčí městské policie.A o velice podobném případu jsme pak informovali naposledy včera

V parkovacím domě Plazy se před lidmi uspokojoval narkoman

     Včera okolo poledne si v parkovacím domě obchodního centra Plaza v Radčické ulici v Plzni několik lidí všimlo muže, který onanoval a samozřejmě o tomto informovali policii.
     Na místo ihned vyrazili policisté, ale v parkovacím domě ani v jeho blízkosti již muže nenalezli.

     Po muži v okolí samozřejmě dál pátralo několik hlídek a po krátké chvíli jej policisté nalezli a zadrželi v sadech 5. května. Podle našich informací muž při zadržení tvrdil, že si v parkovacím domě pouze chtěl aplikovat drogy, protože je tam prý na to údajně dobré světlo. 

     Po bezpečnostní kontrole byl muž narozený v roce 1984 eskortován na obvodní oddělení policie na Anglické nábřeží k provedení dalších úkonů. 

     "Ve věci bylo zahájeno trestní řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví," uvedla nám k případu mluvčí policie.


Městská Policie Plzeň

Víme, že ti není bezpečnost tvého města lhostejná. Pojď s námi dělat Plzeň bezpečnější.