Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Jedna šíleně smutná princezna potřebuje pomoc

Pomáháme hledat toho nejskvělejšího páníčka pro Jessie

2. listopadu 2022 19:52 , aktualizace 19:52

Zvířata

     Jessie je nejen nesmírně moc hodná roční kříženečka, ale především pejsek, který v životě zatím neměl moc štěstí. I přes svůj nízký věk měla Jessie již dva páníčky. Proč se jí zbavil ten první nevíme, ten druhý se ale také moc nepovedl a poté, co ji srazilo auto a ona měla ošklivě zlomenou stehenní kost, nebyl schopen se o ni postarat, vzdal se jí a Jessie zůstala na veterinární klinice Kleisslova.

     "Tu zlomenou nohu jsme už vyřešit zvládli. Včera Jessie úspěšně absolvovala sešroubování kosti a časem zkusíme ještě vyřešit i přední pacičku, kterou má zdeformovanou starou zlomeninou zřejmě jako vzpomínku na dřívějšího páníčka.
     Jessie teď momentálně bydlí u nás na klinice, ale to samozřejmě nejde dlouhodobě. Potřebuje nejen svůj vlastní pelíšek, ale hlavně někoho, u koho se bude mít už konečně dobře,"
uvedla nám doktorka Tučková.

Hledáme toho pravého páníčka

    Jessie je obrovský mazel, má stále tu správnou radost ze života a pořád dostatek lásky k lidem. Je to ale pes, respektive odrostlé a pořád vděčné štěně, které v žádném případě nemůže být na zahradě u boudy. Tahle psí princezna potřebuje rodinu, do které bude patřit a bude tam mít své stálé místečko na gauči. Pokud jí toto dáte, bude vás pak milovat nekonečnou psí láskou a zahrne vás něhou.

     Musíte ale počítat s tím, že pokud si ji vezmete, budete muset dál spolupracovat s veterinární klinikou ohledně ošetřování zoperované nožičky, tedy docházet na kontroly a převazy. A až to budete mít vy i Jessie konečně za sebou, čeká vás pak ještě druhé kolo, respektive její druhá packa.

Máte o tuto psí princezničku zájem?

     Veškeré náklady na dosavadní léčbu Jessie uhradila samotná veterinární klinika a fenka se velmi rychle stala mazlíčkem všech, kteří tam pracují, takže počítejte s tím, že se vás podrobně vyptají na vše, co s Jessie plánujete. "Moc bychom si přáli, aby tahle fenka už konečně měla štěstí. Pokud o ni tedy máte zájem, prosíme o kontaktování emailem, ne telefonem. Budeme budoucí páníčky dobře vybírat a pár dní také ještě zabere, než se Jessie dostatečně zotaví po náročné operaci a bude se moct přestěhovat k vám," dokončila doktorka Tučková.

     Pokud jste se tedy rozhodli, že Jessie skutečně chcete, napište na tento mail: veterinakz@volny.cz a zdůvodněte prosím, proč jste ten pravý.


 


T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.