Foto

Kačenka opilému muži pokousala penis

Rvačku tří opilých osob ukončila fenka Bullteriéra a příjezd policie

19. října 2018 12:15 , aktualizace 15:22

Alkohol Napadení Záchranáři Zvířata

Partner článku – Mraknet

     U kuriózního případu zasahovali včera kolem osmé hodiny večer policisté a záchranáři v Zámečnické ulici v Plzni.
     Vše začalo v místním baru El Niňo, kde popíjeli dva muži a žena. Podle svědka mezi nimi mělo dojít k rozepři kvůli sázce a trojice se začala hádat tak, že byli z baru obsluhou vykázáni. Na ulici pak jeden z mužů přivázal svou fenku Bullteriéra Kačenku k lampě a poté hádka pokračovala.
     Trojice bohužel nebyla schopna dojít shody a jejich hádka se vyostřila natolik, že došlo až k fyzickému napadení. Muži se začali prát, policie zatím neví, kdo rvačku začal, protože nejsou vyslechnutí všichni svědci. Kačenka ovšem nepotřebuje vědět kdo začal, pro ni bylo podstatné, že páníček je v ohrožení, přetrhla vodítko a vyrazila svého pána chránit. 
     Zásah bullteriérky rvačku rychle ukončil, Kačenka si nebrala servítky a pánova soupeře několikrát kousla. Jak nám popsal svědek, prokousla Kačenka muži nejen hýždě, ale chytila ho i za přirození. Dle záchranářů pokousaný muž nebyl v ohrožení života, ale zda Kačenčiny zuby budou mít na funkci orgánu nějaký dlouhodobý vliv, uvést nedokázali. 
     Kačenka rvačku vzala opravdu z gruntu a řádně si ji užila. Poté, co zpacifikovala a zesměšnila prvního muže, pokousala i mužovu přítelkyni a v zápalu ochutnala dokonce i svého majitele, na kterém rozervala kalhoty na cáry.

     Majiteli se nakonec podařilo rozdováděnou Kačenku uklidnit a zraněný muž si přivolal policii a záchranku.
     "Můžeme potvrdit, že jsme zasahovali u případu fyzického napadení mezi třemi osobami, do kterého se připojil pes jednoho z účastníků. Vzhledem k tomu že všechny osoby byly pod vlivem alkoholu, prověřujeme v současné chvíli veškeré okolnosti případu," uvedla tisková mluvčí policie.
     "Žena ročník 1990 a muž ročník 1978 byli po ošetření oba transportováni na chirurgickou ambulanci Fakultní nemocnice Lochotín. Ani jeden nebyl v ohrožení života," doplnil tiskový mluvčí záchranářů.
     Podle našich informací měl zraněný muž i jeho přítelkyně více než jedno promile alkoholu a majitel Kačenky téměř dvě promile.

Aktualizace:

     Po vydání článku se nám ozval jeden z přímých účastníků. Muž uvedl, že majitelem psa je člověk, který se v tom baru pere často, naposled minulý týden. Potvrdil nám, že konflikt skutečně vznik kvůli sázce, z legrace se s majitelem psa vsadili, že mu zde nenalijí panáka, právě kvůli jeho konfliktům.
     "Venku se do mě hned pustil a pak vzal nějakou tyč, kterou uhodil mou přítelkyni nejdřív do hlavy a pak do krku. To už jsem se na něj pochopitelně vrhnul a začali jsme se prát. Do toho ještě zaútočil ten pes. Mé zranění je opravdu značně nepříjemné a čeká mě ještě několik vyšetření a přítelkyně kvůli zranění tou tyčí musí nosit fixační límec."
     Nám se podařilo zjistit, proč se Kačenka v boji tak rozjela, majitel si ji osvojil poté, co byla týrána. Má se jednat o velmi hodného psa, který se v takto krizové situaci ocitl poprvé a zřejmě předchozí týrání na ní zanechalo stopy.Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.