Foto Video

Kamion objížděl nehodu a havaroval

Zraněného řidiče museli z kabiny vyprostit hasiči

12. února 2019 13:00 , aktualizace středa 13. února 13:17

Cizinci Nehody Záchranáři

Partner článku – Prestol Holding


     Dnes krátce po sedmé hodině ráno vyjížděli hasiči i policisté k dopravní nehodě za obec Čečkovice, kde na namrzlé vozovce při nezvládnutém průjezdu zatáčkou havarovalo do příkopu vozidlo Citroen Xsara Picasso, řízené podle našich informací mladým Ukrajincem. Vůz skončil na střeše, ale z tříčlenné posádky naštěstí nikdo nebyl zraněn.
     Po osmé hodině ráno pak došlo v téže zatáčce k vážnější havárii, když zde řidič nákladní soupravy se dřevem při snaze vyhnout se probíhajícímu zásahu také dostal smyk a převrátil se na pravý bok.
     Řidič soupravy zůstal v kabině zaklíněn a tak na místo museli vyjet i záchranáři.
     Hasiči vyprostili zraněného řidiče a předali ho do péče záchranářů. Také provedli zajištění místa události, likvidaci úniku provozních kapalin z nákladního vozu.
     Na místo byla povolána SÚS kvůli posypu komunikace. Po čase se na místo dostavilo náhradní vozidlo k přeložení nákladu dřeva. V rámci nehody došlo k poničení dvou patníků a krajnice komunikace.
     Místo si převzala PČR. Zásah byl ukončen po půl jedné.
     "Řidič nákladního vozu ročník 1966 měl dechovou zkoušku negativní. Škoda byla vyčíslena ve výši přes 350 000 korun," uvedla tisková mluvčí policie.
     "Muž byl transportován pozemní cestou do nemocnice Stod s lehkým zraněním," doplnili záchranáři.

 Foto: Hasiči a čtenářPrestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost