Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Klatovská „gilotina kamionů“ opět zaúřadovala

Další nepozorný řidič si dnes oloupal kamion jako banán

30. dubna 2021 11:19 , aktualizace 12:14

Doprava Nehody

     Dnes dopoledne okolo deváté hodiny v Klatovech opět došlo ke střetu kamionu se železničním viaduktem, kterému se pro veliký počet nehod s nákladními vozy už začalo přezdívat „klatovská gilotina na kamiony“. Podle mluvčího hasičů byl v dnešním případě poškozen pouze návěs a stopy, které viadukt nese, jsou po předchozích případech. Dnes se jednalo o střízlivého řidiče narozeného v roce 1973, který na rozdíl od své soupravy vyvázl bez zranění.

     Kamiony a nákladní automobily zaseklé pod železničním viaduktem v ulici 5. května v Klatovech jsou už místním koloritem, například jako auta na tramvajových kolejích v Plzni. Na tomto místě, ačkoli je označeno hned třemi dopravními značkami zakazujícími vjezd vozidel s výškou nad 3,7 metru, dojde k podobné nehodě minimálně jednou měsíčně.

Galerie několika fotek z množství nehod, ke kterým pod tímto viaduktem došlo:


 


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.