Kněz během perverzních hrátek muži zaživa vyřízl varle

Kriminalisté ukončili vyšetřování extrémně perverzního a závažného trestného činu

pondělí 14. února 13:11 , aktualizace čtvrtek 17. února 12:57

Sexuální deviant

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

    Případ, o kterém budeme nyní informovat, je natolik bizarní a extrémně perverzní, že jsme informacím o něm původně vůbec nevěřili a vydat jsme odmítli. Bohužel, vše se nakonec potvrdilo.

    Vše se stalo loni v létě, kdy se na internetové seznamce poznali dva muži vyznávající extrémní sadismus. Jeden z nich byl kněz, respektive farní vikář z Pelhřimovska a druhý muž ze Tří Seker na Chebsku. Oba muži se poté domluvili na schůzce a pětatřicetiletý kněz přijel za jednačtyřicetiletým mužem do Tří Seker.

     O tom, jaké šílené sexuální praktiky muži prováděli policie pochopitelně mlčí, ale jisté je, že kněz, který byl aktivní, nakonec pasivnímu muži bez jakéhokoli umrtvení vyřízl jedno varle.
     Tímto ale uvedené šílenství zdaleka nekončí, těžce zraněný jednačtyřicetiletý muž totiž vyhledal lékařskou pomoc až po devíti dnech, během kterým musel nevýslovně trpět. Lékaři samozřejmě okamžitě muže hospitalizovali v nemocnici s rozsáhlým zánětem zbytku genitálií a kvůli podezření na neodborný a nelegální zásah na jeho těle kontaktovali policii.

     Policie začala konat, při domovní prohlídce u kněze nalezla mimo jiné chirurgické nástroje a poté ho obvinila ze závažného zločinu. „Můžeme potvrdit, že jsme zahájili trestní stíhání pětatřicetiletého muže, kterého jsme obvinili ze spáchání zločinu neoprávněného odebrání tkání a orgánů," uvedla mluvčí policie s tím, že státnímu zástupci podali podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby.

     Soud ale návrh státního zástupce neakceptoval, takže muž je dál vyšetřován na svobodě. Soud k tomu uvedl, že sice shledal vazební, ale nahradil je písemným slibem obviněného, že povede řádný život, vyvaruje se trestné činnosti a bude spolupracovat s orgány činnými v trestním řízení. Zároveň rozhodl o dohledu probačního úředníka a rovněž přijal nabídku církve, která se za chování obviněného zaručila.
     Knězi nyní hrozí trest odnětí svobody až na osm let.

     Námi oslovený sexuolog uvedl, že sadomasochistické, respektive sadistické sexuální aktivity zahrnují působení bolesti, ponížení či omezování svobody druhému, tedy masochisticky orientovanému, kde hraje důležitou roli také podřízené postavení, vzdání se kontroly a pocity ponížení nebo degradace. "S obdobnou sadomasochistickou praktikou jako je vyříznutí varlete jsem se ale za celou svojí kariéru ještě nesetkal a znám jí jen z odborné literatury," dokončil odborník.

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.