Foto

Vlastně se nedělo nic mimořádného...

Velké množství lidí vyděsila uzavřená ulice a více než desítka policejních hlídek křižujících okolím

11. února 2021 11:17 , aktualizace 11:22

Městská policie Vandalství

Partner článku – Alfa Tactical

     V průběhu včerejší noci nám přišlo větší množství dotazů na večerní dění v okolí Kollárovy ulice a čerpací stanice Shell pod CAN, kde podle čtenářů více než hodinu zasahovalo velké množství policejních hlídek.

     Zjistili jsme, že se jednalo o souběžné řešení dvou na sobě nezávislých případů, které sice určitě nebudou svou zajímavostí námětem pro akční film, ale ukazují tu úplně běžnou, obyčejnou policejní práci.

     V prvním případě stařenka bydlící v Kollárově ulici oznámila probíhající přepadení ve svém bytě. Na místo okamžitě vyjelo několik hlídek jak OHS, tak i z obvodních oddělení a také psovod. Po dojezdu se ale naštěstí ukázalo, že vše je v naprostém pořádku a nic se neděje. Babička ve značně požehnaném věku se pouze zmýlila a jednalo se o její blízkou osobu, která ji přišla navštívit.

     Souběžně s tímto případem ale došlo v nedaleké Krátké ulici k rozbití vstupních dveří do domu. Svědci, kteří nepochopitelný čin viděli z oken svých bytů uvedli, že neznámého mladíka v tmavém oblečení a s kapucou na hlavě zaujal trám vyhozený v kontejneru se stavební sutí. Mladík bez jakéhokoli patrného důvodu trám uchopil a začal s ním rozbíjet vchodové dveře domu.
     Od pokračování demolice dveří ho odradil až křik lidí, takže trám zahodil a z místa utekl, takže po něm v okolí začaly pátrat další hlídky jak policistů, tak i strážníků.

     Takže se vlastně nedělo nic mimořádného...


 


      

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.