Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Nakradl zboží za 76 tisíc korun

Zloděj se do velkoobchodu vracel opakovaně, zaměřoval se na alkohol, nepohrdl ale ani svíčkovou

Autor: Petr Novák úterý 12. března 10:29 , aktualizace 12:08

Alkohol Krádež

     Policisté dopadli muže, který se opakovaně vracel krást do velkoobchodu Makro v Plzni, kde se zaměřoval především na alkohol, nepohrdl ale ani kvalitním masem. 

     "Muž podle dosud zjištěných skutečností opakovaně navštívil jedno plzeňské nákupní centrum. Do obchodu zavítal celkem devětkrát a vždy si v batohu odnesl bez zaplacení několik lahví tvrdého alkoholu. Podezřelý muž odcizil celkem 114 lahví alkoholu a jednu téměř dvou kilogramovou panenskou svíčkovou. Poškozené společnosti tak způsobil škodu ve výši 76 tisíc korun," uvedla nám mluvčí policie.

     Říká se ale, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne a ani v tomto případě tomu nebylo jinak.
     "Na základě operativní činnosti se policistům podařilo muže vypátrat a usvědčit. Policisté z obvodního oddělení Plzeň Bory sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže devětatřicetiletému muži z Plzně. V případě prokázání viny mu hrozí až dva roky odnětí svobody" doplnila tisková mluvčí.

Foto ilustrační 

Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.