Foto Video

Kuriózní dopravní nehoda na Lidické v Plzni

Řidič s autem vyletěl z vozovky, prorazil křoví a skončil několik metrů pod úrovní silnice

neděle 12. června 14:04 , aktualizace pondělí 13. června 10:48

Partner článku – Klimahome

     Dnes před jednou hodinou odpoledne došlo v Plzni na Lidické třídě ke kuriózní dopravní nehodě.

     Řidič vozu Infiniti vezoucí další tři osoby se dle svých slov zalekl manévru vozu Alfa Romeo jedoucího souběžně s ním, vyletěl z vozovky, přejel travnatý pás, pak chodník, prorazil křoví a skončil několik metrů pod úrovní silnice.


     Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, takže na místo vyjeli pouze hasiči a policisté. Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření. Policisté u obou řidičů dechovou zkouškou vyloučili požití alkoholu a nyní na místě šetří, jak k nehodě došlo.

     Mluvčí policie nám uvedla, že dle dosud zjištěných skutečností obě auta skutečně jela souběžně, řidič vozu Alfa Romeo narozený v roce 2002 chtěl přejet z levého do pravého jízdního pruhu, čímž ohrozil zde jedoucí vůz Infiniti, které řídil muž narozený v roce 1979 a ten ve snaze vyhnout se střetu strhl řízení a sám havaroval.


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.