Lupič ujel z Chebu do Plzně a zde se přiznal

Muž oloupil vlastní družku, jde o druhý podobný případ v průběhu tří dnů

21. února 2018 13:45

Loupež Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V neděli 18. února v Mariánských Lázních muž přišel ke své družce, po které požadoval vrácení 100 korun, které si od něj předtím s jeho souhlasem vzala. To však žena odmítla. Muž se s ní začal přetahovat o kabelku, přičemž ji udeřil rukou do obličeje. V tu chvíli žena kabelku upustila, muž jí prohledal a následně jí kabelku vrátil s tím, že žádné peníze nenašel.
     Žena pokračovala dále v chůzi a po několika minutách k ní její partner opět přišel a požadoval po ní vydání mobilního telefonu. Žena telefon vydat odmítla a muž ji proto povalil na zem, chytil jí ruce a telefon své družce vytáhnul z kapsy u bundy. S telefonem pak odešel pryč.
     Policii se podařilo zjistit, že muž po činu odjel do Plzně, kde byl hlídkou policie zajištěn.
     "Vzhledem k tomu, že muž se takového činu dopustil vůbec poprvé, spolupracoval s policejním orgánem, ve výslechu se doznal a i ve zmíněné Plzni vyčkal na příjezd policejní hlídky, byl po provedených úkonech propuštěn na svobodu.
     Chebští kriminalisté sdělili šestadvacetiletému muži obvinění ze spáchání pokračujícího zvlášť závažného zločinu loupeže. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody na dvě léta až deset let,"
uvedla tisková mluvčí policie.

     Jedná se o druhý podobný případ ke kterému došlo v průběhu tří dnů:

Muž udeřil ženě hlavou o zem a pak jí ještě okradl

Muž udeřil ženě hlavou o zem a pak jí ještě okradl

19. 02. 2018, 12:49, aktualizace 19. 02. 2018, 13:17

Pachateli nyní za loupež hrozí až desetiletý trest

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.