Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Malí "snipeři" ostřelovali ulici

Zasažený muž přivolal policii, strážníci pak zjistili, že střelci měli naštěstí jen airsoftovou zbraň

7. července 2021 13:45 , aktualizace 15:06

Partner článku – Alfa Tactical

     Dnes kolem půl jedné odpoledne v Havlíčkově ulici v Plzni ucítil procházející muž prudkou, pichlavou bolest v oblasti břicha a domníval se, že byl asi zasažen vzduchovkou. Začal se rozhlížet, odkud mohla rána přijít a zahlédl pohyb v jednom z oken na protilehlé straně ulice. Poté samozřejmě na vše upozornil policii.
     Na místo dorazila hlídka strážníků, která začala celou situaci prošetřovat. Během tohoto si strážníci povšimli dvou čtrnáctiletých chlapců, kteří se snažili velmi nenápadně zmizet právě z domu, ze kterého bylo vystřeleno. Strážníci chlapce zastavili a ti po chvíli zapírání přiznali, že jeden z nich má doma airsoftovou zbraň, druhý si jí pak bez jeho vědomí půjčil a vystřelil na muže z okna.
     Vzhledem k tomu, že poškozený muž nechtěl celou situaci nijak dále řešit, strážníci tedy chlapcům pouze velmi důrazně domluvili a celou situaci na místě uzavřeli s tím, že záležitost dořeší OSPOD.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.